Stiepļu noņēmējiem un šķeterējamās mašīnas

Stiepļu noņēmējiem un šķeterējamās mašīnas

Funkcijas Izmantot jaunākās Cortex M3 32-bitu Intel, ekspluatācijas ātrums ir viena cikla 72M 5 veidi, kā 100 k impulsa izejas, impulsa tipa "pulss + virzienā", atvērta kolektora izejas, izejas strāvu var būt līdz 200Ma;

Product Details

Joyelectric International ir profesionāla Ķīnas stiepļu noņēmējiem un šķeterējamās mašīnas izplatītājs un pārstāvis, starp tiem, kas ir labi zināms, šādi ražotāji un piegādātāji, laipni lūgti pasūtījuma stiepļu noņēmējiem un šķeterējamās mašīnas produktus no mūsu rūpnīcu un uzņēmumu.

Funkcijas

Izmantot jaunākās Cortex M3 32-bitu Intel, ekspluatācijas ātrums ir viena cikla 72M

5 veidi, kā 100 k impulsa izejas, impulsa tipa "pulss + virzienā", atvērta kolektora izejas, izejas strāvu var būt līdz 200Ma;

7 veidi, kā ātrgaitas ievades punktu! Reakcijas laiks ir mazāks nekā 2uS;

4 veidi, kā atvērta kolektora izejas, pašreizējā izlaidi 5A;

Ķēde ir standarta RS485 sakaru interfeiss un pamatprasmes Modbus RTU komunikācijas darījums, kas padara to viegli sazināties ar aprīkots ar skārienekrānu ar dažādiem zīmoliem.

Ķēde ir braukšanas jauda labo iecirkņa aprīkoti etapi draiveris, kurš var sniegt 15A braukšanas strāvas vadītāju, kas padara vieglāk vadu ķēdi. Labo iecirkņa pārtrauks produkcijas, ja mehānisms ir apturēts stāvoklī; Neregulējiet mašīnu bez izejot no spraudni.

Lielapjoma atmiņu, kas var ietaupīt 100sets parametriem, tajā pašā laikā apgādāt.

Ja jūs vēlētos pēdiņās vai papildu informāciju par šo produktu, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs atbildēsim uz jums 1 darba dienas laikā. Paldies par jūsu interesi mūsu produktiem.

Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: Nr.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, China 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106