Vidēja sprieguma iekštelpu/āra iegulto Pole priekšrocības

Source:

Daži klienti lūdza par priekšrocībām iegulto Polis , ka, salīdzinot ar asamblejas Polis, mēs gribētu iepazīstināt, kas šeit.

Epoksīda iegulta poļi vai sauc iegults vakuuma interrupters, vakuuma interrupters ar epoksīda sveķiem, izgatavo, lejot vakuuma interrupters, galvenā ķēde rīcību un montāžas daļas ar epoksīda vērā neatņemamu.

Šī tehnoloģija (salīdzinājumā ar montē vai atveriet Polu sistēmas) galvenās priekšrocības ir augsta izolācijas izturības, kā arī labāku aizsardzību pret vides ietekmi. Iegult, vakuuma pārtraucēji sveķu padara īpaši izturīgu stabu un aizsargāt pārtraucēji no ietekmes, putekļu noguldījumiem un mitrumu. Dizains ir kompakti, jaudīgi un moduļu. Vēl viena svarīga priekšrocība ir pretested un koriģēto poļi par vakuuma circuit breakers ātru un vienkāršu montāžu.

Iegultā āķiem/casting sveķi vakuuma pārtraucēji ir epoksīda sveķu aploksni, silīcija šķidro lateksu, Cu-Cr kontaktu pārtraukšanas ar ilgu noplūdes ceļa attālumu un kausa apveida kontaktu turētājs pieņemtu aksiālā magnētiskais lauks, uzstāda atbilstošās iekštelpu un āra vakuuma slēdžiem vai citām vakuuma sadales ierīcēm. To jo īpaši izmanto elektriskās strāvas, mehānisko, ķīmisko un metalurģijas nodaļu, kā arī mīnu un citu rūpniecības departamentu, kur tā bieži tiek darbināts.

Laipni lūdzam pasūtīt iegulto āķiem no mums.


Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: Nr.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, China 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106