VCB paneļi ir ilgi ilgst mehāniskajām un elektriskajām dzīvi

Source:

VCB paneļa izmantošanu ir šādas priekšrocības:

Katru kontaktu erozijas vizuālā pārbaude

Zemas uzturēšanas

Lietotājam draudzīgs

Mazina arī dīkstāves, tādējādi minūtes klientu zaudēšana

Izvirzītajā funkcijas

Visas sastāvdaļas tiek nošķirti caur viens otram par ar metāla lokšņu. Pakāpes aizsardzību IP4X IP54/55 par āra un iekštelpu pieteikumu pieteikumus, aizsardzību un mērīšanas ar skaitliskiem vai statiskā vai elektromagnētisko metri un releji, atbilstoši klienta prasībām, plaukti vai no āmuru no testēšanas pakalpojumu stāvokli un otrādi, kam cubical durvju bloķēta, mehāniskās I / l novēršanai plaukti vai āmuru, bet ar nosacījumu, , izvilcis kādu PT drošinātāji un plašu busbar nodalījumos, kas spēj kabeļu nodalījumu augstumu.

Produkta īpašības

Veselu virkni VCB paneļa produkti ir pieņemts funkcijas, ieskaitot:

Labāku pielāgojamību

Kompakts dizains

Vienkārši Komisijas un erekcija

Augstāku stiepes izturība

Vismazāk uzturēšana

Kvalitātes kontrole

Priekšnieks vadītspēja

Daži parametri, veicot kvalitātes pārbaudes VCB panelis ietver:

Testa spriegums

Temperatūra paceļas tests

Nav kravas zudumi

Veiktspējas

Visas šīs VCB kvalitātes pārbaudes var organizēt izmantojot inteliģentas testēšanas instrumentu piemērošanu, instalēta produkta pārbaude laboratorijas apstākļos.

VCB (Vakuuma slēdžiem) diapazons

Pastāv daudzi veidi, VCB paneļiem, kas pieejamas, kas piedāvā teicamu veiktspēju. Kā arī strāvas pārspriegumiem, , VCB tiek izmantoti jomās, kur var rasties elektriskais krīzes novēršanai ugunsgrēkiem. Šīs VCB saņemt pieteikumu vidēja sprieguma sistēmu. Dažādu veidu VCB tiek sniegtas šeit:

Āra paneļi

Āra paneļiem, kas nāk ar TVM VCB, kas ir piemērots āra iekārtas. Nedrošas situācijas, kas var rasties sakarā ar elektriskā stick var novērst, izmantojot šos paneļus. Šīs ķēdes diapazons ir piemērots bija vidējā elektriskā strāva. Šie paneļi ir izturīga, sturdy , un piedāvā konsekventus veiktspējas. Turklāt, šīm ķēdēm ir ļoti rentabli.

Porcelāna plaķēti VCB

Porcelāna cpuika, VCB var novietot uz pamatnes ar kopējo platību blakus rūpnīcā. Power piegādā caur kabeļa pierīces vai jumta bushing vai kabeļu un jumta bushing kombinācija. Iezemēšanas visās circuit breakers var veikt, izmantojot integrālis zemējums, slēdži, ssteberē tuvu veida vai caur pieņemšanas spējas vai zīmēt-no zemējuma mašīna ar cieto saites autobusu padevē vai joslu blakus. Šie slēdži ir ļoti rentabls, kā arī nodrošina konsekventus veiktspējas.

VCB ratiņiem

VCB ratiņiem ir ļoti viegli iekārtās un arī ļoti izturīgi. Ratiņi galvenokārt tiek izmantots elektrības, kā arī enerģijas piegādes nozarēs.

Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: Nr.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, China 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106