Iekštelpu gāzes siltināšana ar metālu pārklājumu XGNS2-40.5

Iekštelpu gāzes siltināšana ar metālu pārklājumu XGNS2-40.5

1.Switchgear XGNS2-40.5 ietver virkni paplašināmu SF6 izolētas metāla kafijas slēdži ar sprieguma nominālvērtību 40.5kV. 2. Visas primārās augstsprieguma strāvas daļas, kas darbojas, ir pilnībā slēgtas 3 mm biezas metinātās korpēs ar nerūsējošā tērauda loksnēm, kas nodrošina mazu tilpumu. 3. Pārslēgšanas ierīce nav pakļauta apkārtējo apstākļu ietekmei, tādējādi nodrošinot drošu un drošu apkopi. 4.Ir var integrēt kā moduli, izmantojot spraudņu paplašināšanas kopņu. Atbilstu gala lietotāju vai tīkla mezglu prasībām un apmierina dažādas prasības.

Product Details

1. Vispārējs ievads

Komutācijas ierīce XGNS2-40.5 ietver virkni paplašināmu SF6 izolēto metāla kūstošo slēdžu ar spriegumu 40,5 kV. Visas primārās augstsprieguma strāvas detaļas ir pilnībā slēgtas metinātā skapī ar 3 mm biezu nerūsējošā tērauda loksnēm, kas nodrošina mazu tilpumu. Pārslēgšanas ierīce nav pakļauta apkārtējo apstākļu ietekmei, tādējādi nodrošinot drošu un drošu braukšanu un nulles apkopi. To var integrēt kā moduli, izmantojot spraudņu paplašināšanas kopni. Atbilstu gala lietotāju vai tīkla mezglu prasībām un apmierina dažādas prasības.


2. Mērķis

Šis produkts ir piemērots elektrostacijā, transformatoru apakšstacijā un kastes tipa elektrostacijā utt.

To uzskata par kontroli, pieņemšanu un izplatīšanu elektroenerģijas, kas elektroenerģijas sistēma trīsfāzu iekštelpu maiņstrāvas vienotu autobusu vai dubultā autobuss 50 / 60Hz nominālā frekvence, 40,5kV nominālais spriegums.


3.Tehniskās prasības

2.jpg

3.jpg


4. Struktūras funkcijas

C-GIS kopums ir modulāra montāžas tipa struktūra, tipiska plāna integrēta mašīna sastāv no sešām neatkarīgām atdalītām telpām, proti, kopņu un trīsstāvu atvienotāju nodalījumam, slēgiekārtas telpai, kabeļtelevīzijas telpai, mehānisma telpai, instrumentu telpai uz augšu un uz leju, kas ir viegli montēt. Augstsprieguma daļēja gāzes kase pēc automātiskās apstrādes darbgaldu apstrādes ar nelielu metināšanas deformāciju un labu gaisa necaurlaidību automātiski metina mehāniskās rokas ar 3 mm biezu nerūsējošā tērauda plāksni. Zemsprieguma nodalījums ir izgatavots no augstas kvalitātes aukstās tērauda velmēšanas, ko noliek ar ciparu vadības instrumentu, lai šautu, arī izmantotu cinka tērauda plāksni, kas pārklāts ar alumīniju, kuru apstrādā ar ciparu vadības instrumentu, pēc tam savieno ar augstas stiprības stiprinājumu . Katrai gāzes kasei ir neatkarīgas gāzes noplūdes iekārtas, lai garantētu personas drošību un aprīkojuma kustību.

4.jpg

Paldies par jūsu interesi par mūsu produktiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu market@joyelectric-china.com .


Joyelectric International ir profesionāla Ķīnas iekštelpu gāzes izolācijas metāla plaukts sadales XGNS2-40.5 izplatītājs un aģents starp tiem labi pazīstami šādi ražotāji un piegādātāji, laipni aicināti pasūtīt iekštelpu gāzes izolācijas Metāla plaukts sadalītāji XGNS2-40.5 produktus no mūsu rūpnīcā un uzņēmumā.
Hot Tags: Iekštelpu gāzu izolācija Metāla plaukti XGNS2-40.5, Ķīna, piegādātāji, izgatavotāji, rūpnīca, kompānija, aģentūra, izplatītājs, izstrādājumi
Saistītie produkti
Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: Nr.38, Gaoxin Road, Baoji, Shaanxi, China 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106